


Méretek 95×120×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony anyag: Kronos 29 - rózsaszín Forgácslap Méretek Szélesség: 135 cm Hosszúság: 216 cm Fejvégek magassága: 95 cm Lábvégek magassága: 48 cm A rács beesése az ágykeretbe: 4 cm Oldalak magassága: 48 cm Lábak magassága: 2 cm A matrac mérete: 120 x 200 cm Matrac mérete az alsó részben: 120 x 200 cm A matrac maximális magassága az alsó részben: 13 cm Teherbírás: 120 kg Az ágy súlya: 92 kg Megjegyzés: A matrac nem része az ágynak. Kialakítás Pótágy Lehetőség a bal és jobb oldali bemérésre is Tárolóhely nélkül Az ágyhoz tartoznak lábcseréplakok Lapraszerelten szállítva Kárpitozott ágyak Ideális kombinációja az eleganciának és kényelemnek, amely luxus és otthonos hangulatot teremt a hálószobában. Ezek az ágyak a maximális kényelemre lettek tervezve, amit minőségi párnázás és finom anyagok biztosítanak, melyek kellemes tapintásúak. A kárpitozott ágyak sokoldalúságuknak és változatos színválasztékuknak köszönhetően bármely belső térbe illeszkednek. Gyakran praktikus tárolóhelyet is tartalmaznak, amely különösen a kisebb lakásokban fontos, ahol minden centiméter számít. Könnyedén kombinálhatók különböző hálószobai stílusokkal, legyen az modern, skandináv vagy klasszikus design. Csak néhány díszpárna vagy ágytakaró hozzáadását követően a hálószobád tökéletes pihenés és regeneráció helyszíne lesz egy hosszú nap után.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 95 cm |
| Anyag | Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Funkció | Pótágyas |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Sarok típusa | Univerzális sarok |
| Minta | Mintával, Egyszínű |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Nyithatóság | Nyitható |
| Hossz | 216 cm |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Típus | Egyszemélyes ágy |

Laminált
Kiszállítás 3 hét múlva
95×135×216 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
95×120×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 3 hét múlva
81×125×205 cm, modern stílusú, kárpitozott

90×204 cm, modern stílusú, kárpitozott

65×98×206 cm, fenyő, fa
Raktáron
80×200 cm, tölgyfa, fa
Kiszállítás 4 hét múlva
80×206 cm, tölgyfa, fa

65×88×206 cm, fenyő, fa
Kiszállítás 4 hét múlva
65×128×206 cm, fenyő, fa
Raktáron
Matraccal és ágyráccsal, rusztikus, tárolóhellyel
Raktáron
Tölgyfa, fa, lábakkal
Raktáron
65×88×206 cm, fa, lábakkal
Kiszállítás 4 hét múlva
37-65×90×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
120×206 cm, matrac nélkül, laminált
Raktáron
65×80×206 cm, tölgyfa, fa

65×88×206 cm, tölgyfa, fa
Kiszállítás 4 hét múlva
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×85×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
65×88×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
80×206 cm, matraccal és ágyráccsal, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
Rusztikus, tölgyfa, fa
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
110×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
65×98×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, pótágyas
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
120×205 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron