
IKAROS ágy 90x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
RaktáronMéretek 95×135×216 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony anyag: Kronos 35 - krém Forgácslap Méretek Szélesség: 135 cm Hosszúság: 216 cm Fejvég magassága: 95 cm Lábvég magassága: 48 cm Ágyvázba való befoglalás mélysége: 4 cm Oldalszoknya magassága: 48 cm Lábak magassága: 2 cm Matrachuzat mérete: 120 x 200 cm Matracméret az alsó részhez: 120 x 200 cm Maximális matracmagasság az alsó részhez: 13 cm Teherbírás: 120 kg Ágy súlya: 92 kg Megjegyzés: A matrac nem része az ágynak. Kialakítás Pótágy Bármely oldali összeszerelési lehetőség Nincs tárolóhely Az ágy részét képezik a léces ágyrácsok Szétszerelt állapotban szállítjuk Kárpitozott ágyak Az elegancia és a kényelem tökéletes kombinációját képviselik, amelyek luxust és otthonosságot hoznak a hálószobájába. Ezeket az ágyakat a maximális kényelem szem előtt tartásával tervezték, kiváló párnázás és finom textíliák , amelyek kellemes tapintásúak. A kárpitozott ágyak sokoldalúságuknak és széles színválasztékuknak köszönhetően bármilyen belső térbe illenek. Ezek az ágyak gyakran tartalmaznak praktikus tárolóhelyeket, amit különösen a kisebb lakásokban fog értékelni, ahol minden centiméter számít. Könnyen kombinálhatók a hálószobák különböző stílusaival, legyen szó modernről, skandinávról vagy klasszikusról. Csak néhány díszpárnát vagy ágytakarót adjon hozzá, és hálószobája azonnal ideális helyszínné válik a pihenéshez és feltöltődéshez egy fárasztó nap után.
| Szélesség: | 135 cm |
|---|---|
| Mélység: | 216 cm |
| Magasság: | 95 cm |
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Funkció | Pótágyas |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matrac nélkül, Matraccal és ágyráccsal |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Bézs |
| Termék színe | Krém |
| Súly | 92 kg |
| Típus | Egyszemélyes ágy |
| Anyaga | Faforgács |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Minta | Mintával, Egyszínű |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Sarok típusa | Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Lábmagasság | 2 cm |
| Fejrész | Fejrésszel |
| Hosszúság | 216 cm |

90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban

92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel

90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
92×120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, égerfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×206 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel

90×200 cm, kárpitozott, égerfa

90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel

90×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, modern stílusú, matraccal és ágyráccsal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, magasított
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
90×206 cm, fa, tárolóhellyel
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
160×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron