


Méretek 90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ágy anyaga Anyag: szürke p.23 Ágy mérete Szélesség: 214 cm Mélység: 100 cm Magasság: 92 cm Fekvőfelület: 90 x 200 cm Fejtámla magassága: 92 cm Oldaltámla magassága: 47 cm Lábtámla magassága: 50 cm Rács távolsága az oldaltámlától: 9 cm Lábak magassága: 3 cm Felső matrac: 90 x 200 cm Alsó matrac: Szélesség: 195 cm | Mélység: 90 cm | Magasság: 18 cm A matracok nem tartoznak az ágyhoz.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Lábakkal | Igen |
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Származási hely | MY |
| Térfogat | 367 |
| Szövet anyaga | Szövet |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| A felső ágy alvófelülete | 90 x 200 cm |
| Az alsó ágy alvófelülete | 90 x 195 cm |

Matraccal, matraccal és ágyráccsal, fa
Raktáron
120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Matraccal, matraccal és ágyráccsal, fa
Raktáron
120×200 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
120×200 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
120×200 cm, kárpitozott, tárolóhellyel
Raktáron
98×80×200 cm, lábakkal, laminált
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
98×80×200 cm, lábakkal, laminált
Raktáron
98×100×200 cm, lábakkal, laminált
Kiszállítás 2 hét múlva
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
98×90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal

98×100×200 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, diófa
Raktáron
90×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×205 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
90×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Laminált
Kiszállítás 1 hét múlva
120×207 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
20×90×200 cm, modern stílusú, fém
Kiszállítás 1 nap múlva
90×200 cm, kárpitozott, diófa
Elérhető 2 webáruházban

Matraccal és ágyráccsal, rusztikus, tárolóhellyel
Raktáron
95×120×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Kiszállítás 3 hét múlva
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
98×100×200 cm, kárpitozott, matraccal és ágyráccsal
Raktáron
Laminált
Kiszállítás 3 hét múlva
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva