



Méretek 200×220 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas pléd A mikroszálas plédek nagyon kellemes tapintásúak, finomak és igazán puhák. Még a leghidegebb hónapokban is tökéletes meleget biztosítanak a mikroszálas sűrű rövid szálai . Az anyag könnyen kezelhető, nem hullajt szálakat és gyorsan szárad. Allergiások számára is kedvelt. Élvezze a kellemes meleget tévénézés vagy pihenés közben. Anyag 100% mikroszál Méret 160 x 200 cm 200 x 220 cm Szín Világosszürke Jellemzők Meleg és puha anyag Nem szükséges vasalni a plédet, legyen az gyapjú, mikroszálas, mikroflanel vagy bambusz Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján) A csomag tartalma 1 db pléd 160 x 200 cm 1 db pléd 200 x 220 cm Inspirálódjon tovább Mikroszálas plédek Plédek és ágytakarók Lakástextil Világító plédek Török pamut plédek Bambusz ágytakarók
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 220 cm |
| Típus | Szőtt |
|---|---|
| Anyag | Gyapjú, Mikroplüss |
| Motívum | Virágok, Egyszínű |
| Gyapjú hatás | Igen |
| Méret | 160 x 200 cm, 200 x 220 cm, 160 x 200 cm |
| Termék színe | Szürke |
| Grammsúly | 150 g/m2 |
| Minta | Minta nélkül, Sima |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 °C |
| Anyaga | Mikroszál |
| Hosszúság | 220 cm, 200 cm |
| Súly | 1,5 kg |

150×200 cm, mikroplüss, virágos
Raktáron
Mikroplüss, karácsonyi
Raktáron
200×220 cm, mikroplüss, virágos
Raktáron
200×220 cm, mikroplüss, egyszínű
Raktáron
200×220 cm, mikroplüss, karácsonyi
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, mikroplüss
Raktáron
Mikroplüss, karácsonyi
Raktáron
150×200 cm, mikroplüss, virágos
Raktáron
200×220 cm, mikroplüss, fleece
Raktáron
200×220 cm, mikroplüss, ujjas
Raktáron
150×220 cm, mikroplüss, egyszínű
Raktáron
Fleece, szőtt
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Fleece, gyapjú hatású
Raktáron
Pamut
Raktáron
Pamut
Raktáron
Mikroplüss, ujjas
Raktáron
Fleece, egyszínű, ágymelegítő
Raktáron
Mikroplüss, ujjas
Raktáron
Mikroplüss, ágymelegítő

Egyszínű
Ingyenes szállítás
Fleece, piknik takaró
Raktáron
100×150 cm, fleece, szőtt
Raktáron
Fleece, szőtt
Raktáron
Pamut, fleece
RaktáronIngyenes szállítás
150×200 cm, steppelt, kötött
Raktáron
150×200 cm, mikroplüss, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
150×200 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
Pamut
Raktáron
Virágos, piknik takaró
Raktáron
Fleece, egyszínű, őszi
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
18×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron