














Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mikroszálas ágynemű Jó választás allergiásoknak, kisgyermekeknek vagy légúti problémákkal küzdőknek a mikroszálas ágynemű. A poliészterből szőtt szövetet a finomság, melegség és formaállóság jellemzi. Kiemelkedik kellemes struktúrájával, puhaságával, és emellett nem gyűrődik. Ha az egyszerű karbantartást, melegséget és lágy érintést részesíti előnyben, akkor a mikroszál éppen önnek való. Anyag 100% mikroszál - poliészter Szín Fehér Kék Jellemzők Ajánlott mosás: hetente, maximum 14 naponta egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Nincs szükség az ágynemű vasalására Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és cipzárral zárva Használjon az anyaghoz és a színhez megfelelő mosószert Mosás után válasszon kímélő centrifugát A csomag tartalma a kiválasztott verzió szerint Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 80 cm Inspirálódjon tovább Mikroszálas ágynemű Ágyneműhuzat Hálószoba Krepp ágyneműhuzat Vasalást nem igénylő ágynemű 7 részes ágynemű
| Anyag | Mikroszálas |
|---|---|
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| Ágyneműhuzat mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Termék színe | Fehér, Kék |
| Rögzítés | Cipzár |
| Paplanhuzat mérete | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája | Virágok, Természet |
| Kell-e vasalni | Nem |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Párna mérete | 70 x 80 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 80 cm | 140 x 200 cm |
| Grammsúly | 70 g/m2 |
| Ár | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kétoldalas | Nem |
| Készletek | Paplan és párna |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |
| Anyaga | Mikroszál - poliészter |
| Súly | 1,3 kg |

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron

38×38×38 cm
Raktáron
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron

75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
4×120×23 cm, laminált, matt
Raktáron
15×24 cm, pamut
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron