Ajánljuk
Mustársárga kihúzható sarokkanapé ZENOVA 220 x 140 cm, kétoldalas
Méretek 85×220×140 cm
Előző árak
- 2026. 04. 19. - 220 873 Ft
- 2025. 11. 19. - 220 873 Ft
- 2025. 10. 27. - 204 512 Ft
- 2025. 02. 20. - 220 873 Ft
Termékleírás
A kanapé anyaga Váz: Forgácslap, tömör fa Kárpit: Kronos 01 Kárpit színe: Mustársárga Kárpit összetétele: 100% Poliészter Kárpit anyaga: Velúr szövet Kopásállóság (Martindale): 50 000 Ülőfelület típusa: Hab töltet Hab típusa: Poliuretán hab T30 Lábak: Műanyag A kanapé Kronos szövete kellemes és sima felszínnel rendelkezik finom csillogással. Legnagyobb előnyei a magas 270 g/m2 súlyú, színtartó és magas kopásállóság. Az ülőfelületeket rugalmas poliuretán hab biztosítja, amely kényelmes ülést nyújt. A szerkezetet erős forgácslemezes alap egészíti ki tömör fával. A kanapé méretei Kialakítás: Sarok ülőgarnitúra Sarok: Univerzális Szélesség: 220 cm Mélység: 140 cm Magasság: 85 cm Ülésmagasság: 37 cm Ülőfelület mélysége: 71 cm Alvófelület mérete: 130 x 200 cm Felszereltség Tárolóhely: Igen (a kanapé ülőfelülete alatt) Ágy funkció: Igen Szabad háttámla párnák: 3 db Dekoratív párnák: 2 db Részben összeszerelt állapotban szállítva. Megjegyzés: A forgácslap dekorációja a kanapé belsejében eltérhet a termékfotótól. Kronos Sametfelületének köszönhetően a szövet Kronos a velúr anyagok közé tartozik. Kellemes tapintású textília, finoman ragyogó és árnyékoló hatással. A Kronos előnyös tulajdonságai miatt bútorkárpitozásra használják. A Kronos előnye az ellenállása a fénynek is. Természetes fény hatására a színek nem változtatják meg jelentősen a megjelenésüket. Javasoljuk speciális kárpitos bútor tisztító szerekkel tisztítani. 100% poliészterből készült, közepes, 270 g/m2 súllyal. A szövetek fontos paramétere a szilárdságuk és kopásállóságuk, az úgynevezett Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy bizonyos ciklusszám után a szövet kopást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Kronos szövet ciklusszáma 50.000. A háztartási szövetek jellemzően körülbelül 20.000 ciklusúak.
Méretek
| Szélesség: | 220 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Váz anyaga | Fa |
| Sarok típus | Balos, Jobbos |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Ágyneműtartós | Igen |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Termék színe | Mustár |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Tárolóhely | Tárolóhellyel |
| Sarok típusa | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Kinyitható | Kinyitható |
| Nagyság | Háromszemélyes |
| Karfák | Karfákkal |
| Ülésmagasság | 37 cm |
| Forma | Sarok |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Ülésmélység | 71 cm |
| Kanapé fekvőfelület | 130 x 200 cm |
| Súly | 105 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sötétkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jersey sötétszürke lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella fekete 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Jersey gyerek lepedő kiságyba fehér 70x140 cm
70×140 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella bézs gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm azúrkék, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Royal szállodai törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Bambusz, pamut, darabonként

Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerek törölköző BEBÉ cica sárga 30x50 cm
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella vörös gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 140x200 cm
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron





