














Méretek 115×60×40 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF: Fehér Fa: Fehér Méretek Szélesség: 60 cm Mélység: 40 cm Magasság: 115 cm Lábak magassága: 15 cm Súly: 33 kg Kialakítás Komód kisebb terekbe és előszobába Ideális a hangulatvilágítás elhelyezéséhez 4 fiók és egy nyitott polc Modern tiszta dizájn minimalista kialakítással Lapraszerelten szállítva Praktikus és stílusos tárolóhely Ez a komód ideális megoldás mindenkinek, aki funkcionális és esztétikus elemet keres kisebb terekbe. Modern kialakítása, praktikus fiókjai és nyitott polca elegendő helyet biztosítanak a tárgyainak tárolásához, miközben nem foglal túl sok helyet. Az univerzális fehér szín könnyen összehangolható más bútorokkal, míg a lábak magassága lehetővé teszi a padló egyszerű karbantartását. A komód nagyszerű választás az előszobába, hálószobába vagy dolgozószobába, ahol elegáns módot kínál a rend fenntartására.
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 115 cm |
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábakkal |
| Alak | Egyenes |
| Elhelyezés típusa | Lábakon |
| Lap anyaga | MDF |
| Minta | Egyszínű |
| Méret | Keskeny |
| Fogantyúk | Fogantyúkkal |
| Klasszikus zárás | Fiókokkal |
| A nyitás módja | Klasszikus |
| Aljzatok száma | 4 |

Laminált
Kiszállítás 1 hét múlva
Fiókos, fa, matt
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, kombinált
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
53×150 cm, tölgyfa, fa
Ingyenes szállítás
120×50×39 cm, fiókos, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, modern stílusú, magasfényű
Raktáron
Fa, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Fiókos, lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, lábakkal, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, magasfényű, kombinált
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, ajtóval, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
Raktáron
Fiókos, tölgyfa, fa
Raktáron
Fiókos, modern stílusú, kombinált
Raktáron
133×87×43 cm, fiókos, matt

Lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
80×200×46 cm, tölgyfa, fa
Ingyenes szállítás
85×150×45 cm, fiókos, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, fa, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×150×46 cm, tölgyfa, fa
Ingyenes szállítás
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás
53×150 cm, tölgyfa, fa
Ingyenes szállítás
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva