

Méretek 90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% mako fésült pamut Gramázs: 140 g/m2 Szín Világoskék Méret 90 x 200 cm Jellemzők Prémium mako fésült pamutból készült Tökéletes nedvszívóképesség és színtartósság Nem igényel vasalást A lepedő teljes kerületén gumiszegély Csomag tartalma 1 db lepedő 90 x 200 cm Fésült mako pamut A fésült mako pamut egy prémium minőségű pamutszövet, amely magas minőségű, hosszúszálú pamutból készül. A fésülési eljárás során eltávolítják a rövid és gyenge szálakat, amely biztosítja a rendkívüli lágyságot, erősséget és tartósságot az anyagnak. A fésült mako pamut népszerű választás kiváló minőségű ágyneműk, törölközők és más luxus textíliák előállításához. A lepedő minőségének és lágyságának hosszú távú megőrzése érdekében javasoljuk, hogy finom ruhákhoz való mosószerrel 60 °C-on mosd és közepes fokozaton szárítógépben vagy teregetve szárítsd. Az első használat előtt ajánlott kimosni a lepedőt.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Anyag | Jersey |
|---|---|
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Szárítóban szárítható | Igen |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Grammsúly | 140 g/m2 |
| Hossz | 200 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Típus | Egyszemélyes ágyra |
| Optimális matrac magasság | 25 cm-ig |
| Ár | 5600 - 24 000 Ft |

180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
180×200 cm, gumis, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
120×200 cm, gumis, jersey

180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva