

Méretek 90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% fésült mako pamut Gramm: 140 g/m2 Szín Világoszöld Méret 90 x 200 cm Jellemzők Prémium fésült mako pamutból készült Perfekciós nedvszívás és színtartóság Nem szükséges vasalni A lepedő teljes kerületén gumival varrott Csomag tartalma 1 db lepedő 90 x 200 cm Fésült mako pamut Fésült mako pamut egy prémium minőségű pamutszövet, amely magas minőségű, hosszúszálú pamutból készül. A speciális fésülési eljárás során eltávolítják a szálak rövid és nem megfelelő részeit, ami biztosítja a rendkívüli puhaságot, szilárdságot és tartósságot. A fésült mako pamut népszerű választás minőségi ágyneműk, törölközők és egyéb luxus textíliák előállítására. A lepedő minőségének és puhaságának hosszú távú megőrzése érdekében javasoljuk, hogy finom mosószerekkel 60 °C-on, vállfán vagy közepes fokozaton szárítóban szárítsa. Az első használat előtt ajánlott a lepedőt kimosni.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Szárítóban szárítható | Igen |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Grammsúly | 140 g/m2 |
| Hossz | 200 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Optimális matrac magasság | 25 cm-ig |
| Ár | 5600 - 24 000 Ft |

180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
140×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, len
Raktáron
200×220 cm, pamut
Raktáron
120×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
200×220 cm, pamut, klasszikus
Raktáron
Pamut
Raktáron
200×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Álló
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva