
SOFT világosszürke mikroplüss lepedő 90x200 cm
90×200 cm, gumis, mikroplüss
RaktáronMéretek 180×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% poliészter Grammsúly: 160 g/m² Szín Bézs Méretek Méret: 180 x 200 cm Jellemzők Puha és tartós anyag, hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik és szorosan tart Nem vasalandó A lepedő teljes kerületén gumival bevont Praktikus tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponként Szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánlott szárítani Csomag tartalma 1 db lepedő 180 x 200 cm
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Mikroplüss |
| Gumis | Igen |
| Feszíthető | Igen |
| Grammsúly | 160 g/m2 |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Kialakítás | Gumis |
| Optimális matrac magasság | 25 cm-ig |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

90×200 cm, gumis, mikroplüss
Raktáron
180×200 cm, gumis, mikroplüss
Raktáron
180×200 cm, gumis, mikroplüss
Raktáron
180×200 cm, gumis, mikroplüss
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, mikroplüss
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis
Raktáron
Gumis
Raktáron
Len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Len
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Len
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron