



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% pamut Gramázs: 170 g/m² Szín Bézs Méretek Méret: 180 x 200 cm Jellemzők Puhavásznú, de tartós anyag hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszik és szorosan tart Nem igényel vasalást Gumírozott a teljes peremén Gyakorlati tanácsok Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártói címke szerint) Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta A szárítógépben alacsony hőfokon ajánlott szárítani A csomag tartalma 1 db lepedő 180 x 200 cm
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Szárítóban szárítható | Igen |
| Grammsúly | 170 g/m2 |
| Optimális matrac magasság | 20 cm-ig |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
Felhasználói értékelések
Jól mosható, puha anyag és a színmeghatározása is pontos volt, a fotó élethűbb is lehetne. Ár-értékarány tökéletes.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu
J ó anyag, jó méret, jól áttekinthető árukészlet.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
90×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Jersey
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
200×220 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, frottír
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, jersey
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
160×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
50 cm, ⌀ 45 cm, kerek, fém
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Kiszállítás 1 hét múlva
25×160×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron