
SOFT fehér mikroplüss lepedő 180x200 cm
180×200 cm, gumis, mikroplüss
RaktáronMéretek 90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Összetétel: 100% poliészter Grammsúly: 160 g/m² Szín Fehér Méretek Méret: 90 x 200 cm Jellemzők Puha és tartós anyag, hosszú élettartammal Magas rugalmasság, nem csúszkál, szorosan tart Nem vasalható Gumírozott szélek a lepedő teljes peremén Gyakorlati tanácsok Első használat előtt a lepedőt alaposan mossa ki Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb kéthetente egyszer Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítsa Csomag tartalma 1 db lepedő 90 x 200 cm
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Mikroplüss |
| Gumis | Igen |
| Feszíthető | Igen |
| Grammsúly | 160 g/m2 |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Kialakítás | Gumis |
| Optimális matrac magasság | 25 cm-ig |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 30 - 40 °C |

180×200 cm, gumis, mikroplüss
Raktáron
180×200 cm, gumis, mikroplüss
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
200×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, gumis, pamut
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Pamut
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron