


Méretek 90×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Súly: 140 g/m2 Szín Piros Méret 90 x 200 cm Jellemzők Perfekt nedvszívás és színtartósság Nem igényel vasalást A lepedő teljes kerülete gumis kialakítású Csomag tartalma 1 db 90 x 200 cm-es lepedő Jersey lepedő A modern hálószobák elengedhetetlen része, puha, de tartós Jersey lepedők. Keres valamit a pamut lepedő és a frottír között? A Jersey anyag kiváló minőségű, és hosszú élettartamú. Még gyakori mosás után sem veszít színtartóságából a megfelelő körülmények között. Kombinálható mindenféle ágyneművel, nem igényel vasalást, és szárítás után csak össze kell hajtani.
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Típus | Gumis |
|---|---|
| Anyag | Jersey |
| Gumis | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 60 °C |
| Feszíthető | Igen |
| Szárítóban szárítható | Igen |
| Méret | 90 x 200 cm |
| Grammsúly | 140 g/m2 |
| Hossz | 200 cm |
| Kialakítás | Feszíthető, Gumis |
| Optimális matrac magasság | 25 cm-ig |
| Ár | Olcsó, 5 600 Ft-ig |

180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis
Raktáron
Gumis, jersey, pamut-szatén
Raktáron
Jersey
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, jersey
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
220×240 cm, gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Len
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, mikroplüss
Raktáron
180×200 cm, gumis, jersey
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut, len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Len
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron