Ajánljuk
Mazzoni PORTO Arany Tölgy - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL LAMELLÁKKAL 2az1-ben GÖRGŐS/FIX
Méretek 120×60 cm
Előző árak
- 2026. 05. 18. - 57 590 Ft
- 2025. 08. 13. - 57 590 Ft
- 2025. 07. 11. - 53 900 Ft
- 2025. 01. 24. - 58 900 Ft
Termékleírás
Ez a modern dohányzóasztal minden helyiség tagadhatatlan központjává válik. Klasszikus formáját úgynevezett "létrát" alkotó oldalsó lamellák díszítik, ami kivételes jelleget ad a bútornak, míg az asztallap alatti tágas polcnak köszönhetően mindig kéznél vannak a legszükségesebb dolgok. A görgőknek köszönhetően nagyon könnyen mozgatható, de az asztal a mellékelt lábakkal is használható.
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Gurulós | Igen |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Állapot | Új |
| Anyag | Forgácslap |
| Súly csomagolással együtt | 41 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |
A(z) Mazzoni webáruház legjobb termékei

Mazzoni FINLO Kaliforniai Dió/Szatén Nikkel akasztók - MODERN FALI FOGAS POLCCAL ELŐSZOBÁBA 90 és 70 cm
Fali, fa, modern stílusú

MAZZONI EXPORT IRIS Olívazöld (Basel 77 szövet) - MODERN LOFT KÁRPITOZOTT FONOTT SZÉK NAPPALIBA/ÉTKEZŐBE
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Mazzoni FINLO Antracitszürke (Sötétszürke)/Fényes Króm akasztók - MODERN FALI FOGAS POLCCAL ELŐSZOBÁBA 90 és 70 cm
Fali, fém, modern stílusú

Mazzoni FINLO Barna Tölgy/Fekete Matt akasztók - MODERN FALI FOGAS POLCCAL ELŐSZOBÁBA 90 és 70 cm
Fali, fa, modern stílusú

Mazzoni FINLO Sonoma Tölgy/Szatén Nikkel akasztók - MODERN FALI FOGAS POLCCAL ELŐSZOBÁBA 90 és 70 cm
Fali, fa, modern stílusú

Mazzoni EXPANSO Arany Tölgy/fekete lábak - LOFT/IPARI STÍLUSÚ 310 cm-re BŐVÍTHETŐ NAGY KEREK ASZTAL Ø110 Y LÁBAKKAL
77×110 cm, bővíthető, kerek

Mazzoni FINLO Beton Millenium/Fekete Matt akasztók - MODERN FALI FOGAS POLCCAL ELŐSZOBÁBA 90 és 70 cm
Fali, modern stílusú

Mazzoni FOLK SWP-36 függő szekrény polccal Antracitszürke (Sötétszürke)/Artisan Tölgy - MODERN NAPPALIBA/SZOBÁBA
127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Mazzoni FINLO Fehér Matt/Fekete Matt akasztók - MODERN FALI FOGAS POLCCAL ELŐSZOBÁBA 90 és 70 cm
Fali, modern stílusú

MAZZONI EXPORT ROXY Természetes Tölgyfa/fekete szék keret - RETRO FA SZÉK NAPPALIBA ÉTKEZŐBE KONYHÁBA
Fa, modern stílusú, tölgyfa

Mazzoni FINLO Arany Tölgy/Fekete Matt akasztók - MODERN FALI FOGAS POLCCAL ELŐSZOBÁBA 90 és 70 cm
Fali, fa, modern stílusú

MAZZONI EXPORT ROXY Természetes Tölgyfa - RETRO FA SZÉK NAPPALIBA ÉTKEZŐBE KONYHÁBA
Fa, modern stílusú, tölgyfa

Mazzoni GRAND NOIR Millenium Beton/Fehér Matt - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL NYITHATÓ/MAGASÍTHATÓ ÉTKEZŐASZTAL ÉS DOHÁNYZÓASZTAL EGYBEN
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Mazzoni LINK Barna Tölgy/Fekete - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL POLCCAL
40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

Mazzoni ASTON Arany Tölgy - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL NYITHATÓ/MAGASÍTHATÓ ÉTKEZŐASZTAL ÉS DOHÁNYZÓASZTAL EGYBEN
Modern stílusú, matt, tölgyfa

Mazzoni FOLK SW-36 függő szekrény Antracitszürke (Sötétszürke)/Artisan Tölgy - MODERN NAPPALIBA/SZOBÁBA
127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Mazzoni GOKEE S-90 Barna Tölgy/Fekete Matt - MODERN DOHÁNYZÓASZTAL LAMELLÁKKAL
42×90×60 cm, tölgyfa, gurulós

Mazzoni FINLO Égerfa/Fényes Króm akasztók - MODERN FALI FOGAS POLCCAL ELŐSZOBÁBA 90 és 70 cm
Fali, fa, fém













