









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% poliészter Gramm: 250 g/m² Szín Sárga Narancs Jellemzők 100% poliészterből készült speciális eljárással Varázslatos csillag motívumok Ajánlott mosás: minden héten, legalább 2 hetente egyszer Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint) Az ágynemű nem igényel vasalást, így nem szükséges vasalni Gyakorlati tanácsok Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki Az ágyneműt külön mossa, mindig kifordítva és behúzott állapotban Használjon az anyaghoz és színhez megfelelő mosószert Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást Csomag tartalma a kiválasztott változat szerint Ágynemű 140 x 200: 1 db takaró 140 x 200 cm | 1 db párna 70 x 90 cm Ágynemű 200 x 220: 1 db takaró 200 x 220 cm | 2 db párna 70 x 90 cm A mikroszálas ágynemű a kényelem és melegség szinonimája, amit különösen a hideg hónapokban fog értékelni. Ez a modern anyag rendkívüli puhaságával és gyengédségében tűnik ki. A hosszabb szálak specifikus szerkezete révén puha plüss hatású, és már az első érintésre kellemes melegségérzetet nyújt. A mikroszál elsőrangú mesterséges szálból készül, amely kiemelkedik könnyűségével, tartósságával és egyszerű karbantartásával. Az ágynemű nem gyűrődik, gyorsan szárad és nem igényel vasalást, amit a mindennapi használat során fog értékelni. Kiváló hőszigetelő tulajdonságai miatt a mikroszálas ágynemű ideális választás a télire, de puhaságát egész évben szeretni fogja.
| Anyag | Mikroszálas, 100% poliészter |
|---|---|
| Motívumok | Csillagos |
| Típus | Francia |
| Ágyneműhuzat mérete | 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Ágynemű mérete | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Rögzítés | Cipzár |
| Nem igényel vasalást | Igen |
| Meleg ágynemű | Igen |
| Ágynemű stílusa | Modern |
| Ágynemű mintája | Karácsonyi, Csillagok |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 40 °C |
| Takaró mérete | 140 x 200 cm, 200 x 220 cm |
| Párna mérete | 70 x 90 cm |
| Évszak | Tél, Ősz |
| Grammsúly | 250 g/m2 |
| Kétoldalas | Nem |
| Szett | Paplan és párna |

Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Mikroplüss, cipzáras, virágos
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Flanel, mikroszálas, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, francia
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
140×200 cm, mikroszálas, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, gombos
Raktáron
Krepp, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, pöttyös
Raktáron
Mikroszálas, francia, gombos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Virágos, egyszemélyes, pamut-poliészter
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Mikroszálas, francia, gombos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, mikroplüss
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, francia
Raktáron
Mikroszálas, mikroplüss, cipzáras
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, gombos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, mikroplüss, cipzáras
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva