





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szék anyaga Műanyag: Sötétszürke (grafit) Ekobőr: Sötétszürke (grafit) Polipropilén: Fekete A szék méretei Szélesség: 48 cm Ülésmélység: 43 cm Mélység: 55,5 cm Magasság: 82,5 cm Ülésmagasság: 45,5 cm Támlarész magasság: 37 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 4,4 kg Kialakítás Ergonomikus támla és ülés kialakítás Párnázott ülés ekobőr borítással Karcálló szerkezet Egyszerű, minimalista és időtálló design Autentikus skandináv légkört teremthet finom árnyalatokkal, tiszta vonalakkal és funkcionális bútorokkal. A Sötétszürke BALI MARK szék ekobőr borítással és stabil fekete polipropilén szerkezettel remekül illik egy masszív étkezőasztalhoz és természetes kiegészítőkhöz. Semleges színe miatt könnyen összhangba hozható a belső tér további berendezéseivel. Ne feledje a bőséges fényt és zöld fűszernövényeket, amelyek kiemelik a skandináv stílus báját. Megjegyzés: A termék nem kereskedelmi célokra készült, csak otthoni használatra.
| Szélesség: | 48 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Öko-bőr, Műanyag |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Eco bőr |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Teherbírás | 100 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Ülés anyaga | Műanyag |
| Huzat | Párnázott |
| Szett | Darabos |
| Ülésmagasság | 45,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
| Háttámla alakja | Lekerekített |
| A háttámla magassága | 37 cm |
| Súly | 4,4 kg |
Felhasználói értékelések
Az egyik lábba nem lehet beütni rendes a talpat ezért hosszabb
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

82×48×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fém
Raktáron
81×51×55 cm, fa, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
82×48×55 cm, kárpitozott, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×45×52 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
78×49×55 cm, fa, modern stílusú

Fa, kartámasszal, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, modern stílusú
Ingyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Ingyenes szállítás
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, diófa
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
86×44×55 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 8 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
82×48×55 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva