


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Illumaxx márkától származik, raktárunkban van, ára 36870.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Stílus | Egyéb |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Hely | Konyha/Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 37 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 37 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 195 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2800 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 37 W |
| Series | TWIST Illumaxx |
| Gyártó | Illumaxx |

LED szalagok, klasszikus, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
Raktáron
Álló

Fényfüzérek, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
Raktáron
Fényfüzérek, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, klasszikus, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, RGB
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, 230V, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes, fényfüzérek, műanyag
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás