


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Vízálló világítás alkalmas beltéri és kültéri használatra. Kidíszítheti otthonát, erkélyt, kertjét, kerti sátort nyáron vagy télen. LEDfényekjsourezgésállók. Technikai adatok: 24V - 300mA 9 až 13,6 W 230V ~ 50 Hz Védelmi osztály: IP 44 Sötét zöld drót Tápkábel hossza: 10 m Teljes hossz: kb. 28 m Világító rész hossza: 18m Szín: meleg fehér 3,0 - 3,4 V, 15 - 20 mA, 0,045 - 0,068 W Távolság fények között 10 cm GS 200 LED dióda fényhatások: csak világít Csomagolás tartalma: 1 x Világítás 200 LED diódával 1 x bekötés
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Feszültség | 24V, 230V |
| Típus | Fényfüzérek |
| A fény színe | Meleg fehér |
| Teljesítmény | 230 V ~ 50 Hz |
| Led | Igen |
| Kültéri | Igen |
| Az ablakban / az ablakpárkányon | Nem |
| A fán | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Led-ek száma | 200 |
| Hosszúság | 18 m |
| Gyártó | Nexos |
| Távirányító | Nem |
| Világítás típusa | LED |
| Solar | Nem |
| Smart | Nem |
Felhasználói értékelések
szép fényerő

Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
230V, álló
Raktáron
230V, álló, ÖKOlógiai
Raktáron
230V, álló
Raktáron
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, üveg, műanyag
Raktáron
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló, ÖKOlógiai
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, 230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
LED szalagok, műanyag, 12V
Raktáron
Fényfüzérek, 230V
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Napelemes, álló
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, fali
Kiszállítás 1 nap múlva
Klasszikus, 230V, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, üveg, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Napelemes, műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
Fényfüzérek, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 2 nap múlva
LED szalagok, műanyag, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fényfüzérek, műanyag, fali
Raktáron
Fém, álló

LED szalagok, klasszikus, 230V
Raktáron
Fa, álló

LED szalagok, klasszikus, fali
Raktáron
LED szalagok, műanyag, 24V
RaktáronIngyenes szállítás
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Fa, fedél nélkül
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fényfüzér
Kiszállítás 1 nap múlva
Elemes, beltéri, fénydekoráció
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinyl, sötét, tölgy színű
Kiszállítás 1 nap múlva
300×300 cm, összecsukható, alumínium
Kiszállítás 1 nap múlva
108×62 cm
Kiszállítás 1 nap múlva
Vinyl, tölgy színű, vízálló
Kiszállítás 1 nap múlva
Kerti, négyszögletes, nyugágyra
Kiszállítás 1 nap múlva
85×50 cm, összecsukható
Kiszállítás 1 nap múlva
Műanyag, álló
Kiszállítás 1 nap múlva
110×80 cm, összecsukható, bővíthető
Kiszállítás 1 nap múlva
Kültéri, fénydekoráció, hálózati tápellátású
Kiszállítás 1 nap múlva
Hálós, rakásolható
Kiszállítás 1 nap múlva
3×90×23 cm, laminált, matt
Kiszállítás 1 nap múlva
Szolár, műanyag
Kiszállítás 1 nap múlva
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Középoszlopos, kerek, fém
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva