






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Natúr színű szekrény diófa dekorral 90x72 cm Rodez – Kalune Design
| Felület | Matt |
|---|---|
| Fa mintázat | Diófa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Alak | Egyenes |
| Származási hely | TR |
| Lábak magassága | 22 cm |
| Terhelhetőség | 30 kg |
| Súly | 26.32 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Polcokkal/fiókokkal/lábakkal |
| Lábak színe | Fekete |
| Lábak anyaga | Fém |
| Felületkezelés | Melamin |
| Fa színe | Karamellbarna fa |
| Dekor | Diófa |
| Anyag | MDF |
| Szín | Barna |
| Gyártó | Kalune Design |

Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, tölgyfa

Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Fenyő, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Rusztikus, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
60×70 cm, modern stílusú, matt

195×63×43 cm, modern stílusú, matt

Matt, tölgyfa, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
60×70 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Matt, kőrisfa, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
127×36×32 cm, modern stílusú, matt

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú

Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
144×33 cm, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, diófa, skandináv stílusú
Raktáron

60×70 cm, modern stílusú, matt

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron