





Méretek 85×47×59 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Anyaga: Bjorn Fém (fekete lakk) Szín Sötétszürke - grafit Fekete Mérete Ülésszélesség: 35-41 cm Teljes szélesség: 57 cm Ülésmélység: 42 cm Teljes mélység: 59 cm Ülésmagasság: 50,5 cm Karfa magassága: 64 cm Teljes magasság: 85 cm Súly: 5,5 kg Terhelhetőség: 110 kg Kialakítás Szöszálló szövet finom melanzs hatással Fotel beltéri használatra Bontott állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 47 cm |
|---|---|
| Mélység: | 59 cm |
| Magasság: | 85 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Fotel szék |
| Huzat | Párnázott |
| Szett | Darabos |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 50,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |

85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
82×59×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
82×59×62 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron

Fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Fém
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, kartámasszal, skandináv stílusú
Raktáron

Fa, modern stílusú

88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Álló
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Raktáron
Fém
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron