






Méretek 88×54×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony anyag: sötét rózsaszín Fém: Matt fekete Mérete Ülésszélesség: 54 cm Teljes szélesség: 54 cm Ülésmélység: 42 cm Teljes mélység: 60 cm Magasság: 88 cm Ülésmagasság: 49 cm Súly: 4,8 cm Terhelhetőség: 120 kg Kialakítás Szék belső térre Bontott állapotban szállítjuk Egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöző stílus. Válasszon mérsékelt kiegészítőket, lágy színpalettát és természetes anyagokat. Az örökzöld növények, a színes terítők és a nagy fémlámpák remek kiegészítői a skandináv étkezőnek. A skandináv belső tér nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely rövid napokon is garantálja a fényt. A sötét rózsaszín Bera étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Illessze az egyszerű varrásokat és a fekete lábakat az asztalhoz fém elemekkel. A különböző színű székek jól mutatnak egy asztalnál. Ne féljen a változástól. Inspirálódjon tovább Bársony étkezőszék Székek Konyhabútor Konyha Bárszékek Étkezőszékek
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Rózsaszín |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Teherbírás | 120 kg |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Súly | 4,8 kg |

88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
92×58×52 cm, modern stílusú, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
84×61×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×53×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron

Kartámasszal, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, tölgyfa
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron