






Méretek 88×54×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony anyag: sötét rózsaszín Fém: Matt fekete Mérete Ülésszélesség: 54 cm Teljes szélesség: 54 cm Ülésmélység: 42 cm Teljes mélység: 60 cm Magasság: 88 cm Ülésmagasság: 49 cm Súly: 4,8 cm Terhelhetőség: 120 kg Kialakítás Szék belső térre Bontott állapotban szállítjuk Egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöző stílus. Válasszon mérsékelt kiegészítőket, lágy színpalettát és természetes anyagokat. Az örökzöld növények, a színes terítők és a nagy fémlámpák remek kiegészítői a skandináv étkezőnek. A skandináv belső tér nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely rövid napokon is garantálja a fényt. A sötét rózsaszín Bera étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Illessze az egyszerű varrásokat és a fekete lábakat az asztalhoz fém elemekkel. A különböző színű székek jól mutatnak egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 54 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Szín | Rózsaszín |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×44×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×55×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
91×45×39 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
92×58×52 cm, modern stílusú, rakásolható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×62 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
86×45 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
84×61×47 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×53×43 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, modern stílusú, kárpitozott

Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron

Kartámasszal, kárpitozott, öko-bőr ülőrésszel
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron