







Méretek 79×57×57 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: 95% poliészter | 5% poliamid Gramázs: 370 g/m² Huzat szövet: VARDO 11 - szürke Kopásállóság (Martindale): 50 000 ciklus Lábak anyaga: Fém - fekete Méretek Szélesség: 57 cm Ülés szélesség: 48 cm Mélység: 57 cm Ülés mélység: 44 cm Magasság: 79 cm Ülés magasság: 49 cm Teherbírás: 120 kg Súly: 6 kg Kialakítás Egyszerű és időtálló design Szétszerelt állapotban szállítjuk VARDO Vardo huzatanyag jellemzője a finom és egyenletes szerkezet, amely modern és elegáns megjelenést kölcsönöz. 95% poliészterből és 5% poliamidból készül, így kellemes tapintású, és mindennapi használatra is alkalmas. Az Étkezőszék KEVIN VARDO szürkén tiszta és harmonikus megjelenést hoz létre, amely könnyen illeszkedik a különböző stílusú enteriőrökbe. A Vardo erős kopásállóságot és színtartósságot kínál, így hosszú távon megőrzi eredeti megjelenését. Az anyag könnyen karbantartható és ellenáll a mindennapi kopásoknak, így praktikus választás fotel, kanapé és más bútorok kárpitozására.
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 57 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Kárpitozott | Igen |
| Stílus | Modern |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Ülésmélység | 44 cm |
| Ülésszélesség | 48 cm |
| Súly | 6 kg |


Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
85×47×59 cm, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott


Fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×59×57 cm, fa, kárpitozott
Kiszállítás 2 hét múlva
82×59×57 cm, fa, modern stílusú

82×59×57 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 2 hét múlva
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron

88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban


Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kárpitozott, tölgyfa

Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron