

Méretek 99×72×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Huzat anyaga: Raven 07 szövet Lábak anyaga: Fa - matt fekete Szín Világosszürke Fekete Méretek Teljes szélesség: 72 cm Ülőfelület szélessége: 46 cm Teljes mélység: 75 cm Ülőfelület mélysége: 52 cm Magasság: 99 cm Ülésmagasság: 46 cm Maximális terhelhetőség: 100 kg Súly: 14,6 kg Kialakítás Szállítás szerelés nélkül
| Szélesség: | 72 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 99 cm |
| Kartámasszal | Igen |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Ülés magasság | 46 cm |
| Ülésmélység | 52 cm |

Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
91×45 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×56×60 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
83×54×61 cm, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Fém
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Kárpitozott
Raktáron
47×46 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
76×46×42 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Forgó, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×54×60 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
20×180×200 cm, hab, kemény
Raktáron
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva