


Méretek 90×180×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Petrolkék Linea 12 Fa: Bükk Méretek Szélesség: 180 cm Ülőmélység: 55 cm Teljes mélység: 75 cm Ülésmagasság: 43,5 cm Magasság: 90 cm Lábak magassága: 24 cm Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk Tegye otthonosabbá otthonát skandináv stílusú kanapékkal. A két- és háromszemélyes kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a leghelytakarékosabb megoldás a pihenőterület kialakítására az otthonokban. A kanapék nem csak a nappalik domináns elemei, hanem irodákba vagy gyerekszobákba is illenek. Az összhatást a kanapé tapintásra kellemes felülete hangsúlyozza. Az utóbbi évek trendje a bársonyosan finom kárpitozás vagy a tipikus bordázott kord. Kényeztesse magát és relaxáljon.
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Háromszemélyes |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 43,5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Lábmagasság | 24 cm |

Ágyazható, kétszemélyes, mindennapi alváshoz
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
Lábakkal, párnákkal
Raktáron
Lábakkal, állítható
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, mindennapi alváshoz
Raktáron
90×136×75 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Kétszemélyes, retró, szövet
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
85×215×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Ágyneműtartós, mindennapi alváshoz, szövet
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, kétszemélyes
Kiszállítás 2 hét múlva
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
60×75×73 cm, ágyazható, szövet
Raktáron
Lábakkal, fa
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, fa, szövet
Raktáron
Skandináv stílusú, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Lábakkal, fa, állítható
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Lábakkal, szövet, párnákkal
Raktáron
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Mindennapi alváshoz, lábakkal, szövet
Raktáron
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva