
AMBER mentol 3 személyes kanapé
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
RaktáronMéretek 90×136×75 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Szövet: Linea 11 mentás Fa: Bükk Méretek Szélesség: 136 cm Ülőfelület mélysége: 55 cm Teljes mélység: 75 cm Ülésmagasság: 43,5 cm Magasság: 90 cm Lábak magassága: 24 cm Kialakítás Szétszerelt állapotban szállítjuk. Tegye otthonosabbá lakását skandináv stílusú kanapékkal. A két- és háromüléses kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a legpraktikusabb megoldás a pihenő zóna kialakítására otthonában. A kanapék nemcsak a nappalik domináns elemei, hanem irodákba vagy gyerekszobákba is kiválóan alkalmasak. Az általános benyomást a kanapé tapintásra kellemes felülete hangsúlyozza. Az utóbbi évek trendje a bársonyos puha kárpitozás vagy a jellegzetesen bordázott kordbársony. Kényeztesse magát és pihenjen.
| Szélesség: | 136 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak | Lábakkal |
| Méret | Kétszemélyes |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 43,5 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |
| Lábmagasság | 24 cm |

90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Kétszemélyes, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
Kétszemélyes, lábakkal, fa
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Lábakkal, szövet, párnákkal
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
90×151×90 cm, ágyazható, skandináv stílusú
Raktáron
Lábakkal, párnákkal
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
90×136×75 cm, kétszemélyes, skandináv stílusú
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
Ágyazható, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
80×215×103 cm, ágyazható, skandináv stílusú
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal

Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, mindennapi alváshoz, szövet
Raktáron
Ágyazható, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás

Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
84×147×91 cm, ágyazható, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, szövet, alacsony háttámlás

75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
Álló
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva