







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Globo márkától származik, raktárunkban van, ára 37590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 |
| Stílus | Egyéb |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Alak | Kerek |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 40 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Series | KENDY Globo, REGGY Globo, PANDA Globo, PERLIX Globo, GLYXAR Globo |
| Gyártó | Globo |

LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás