




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes karácsonyi fényfüzér, amely tökéletes kerti díszítéshez. Alacsony fényerőssége miatt dekoratív világításként használható. Táplálás napelemes panellel (105 x 85 mm). A fényfüzér automatikusan bekapcsol alkonyatkor. Töltési idő: 4 - 6 óra. Világítási idő: 8 - 12 óra. Fény színe: hideg fehér. LED-ek száma: 384. Megvilágított kábelhossz: 10 m. Tápkábel hossza: 3 m. Beépített Ni-MH akkumulátor, kapacitás 1200 mAh 1,2V.
| Elhelyezés | Kültéri |
|---|---|
| Tápellátás | Elemes |
| Típus | Fényfüzér |
| Stílus | Dekoratív |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,1 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,1 W |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapacitás | 1200 mAh |
| Feszültség | 4,5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,1 W |
| Series | CHAIN Aigostar |
| Gyártó | Aigostar B.V. |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás