








Méretek 170×85×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Beyla furnérozott bútorok kollekciója, tölgyfacsíkokból álló eredeti ajtókkal. Ezek érdekes szerkezetet alkotnak, miközben részben feltárják a mögöttük lévő tartalmat.
| Szélesség: | 85 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 170 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Barna |
| Származási hely | CN |
| Lábak magassága | 10 cm |
| Terhelhetőség | 60 kg |
| Súly | 58 kg |
| Ápolás | Ne tedd ki közvetlen napfénynek, és ne tedd fűtőtest közelébe, hogy elkerüld az elszíneződést/nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Hátsó rész anyaga | Forgácslemez |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Tanúsítványok és szabványok | FSC 100% |
| Kollekció | Beyla |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Rusztikus/skandináv/bohém |
| Minőség | Premium |
| Ajtó felületkezelése | Lakkozás/melamin/furnér |
| Ajtó anyaga | Tömör tölgyfa |
| Polc felületkezelése | Lakkozás/melamin/furnér |
| Polc anyaga | MDF |
| Jellemzők | Tolóajtóval/polcokkal/lábakkal |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör tölgyfa |
| Felületkezelés | Furnér/lakkozás |
| Fa színe | Világos fa |
| Dekor | Tölgyfa/matt |
| Anyag | MDF |
| Gyártó | Kave Home |

Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
155×74×30 cm, matt, egyenes
Raktáron
Fa, tölgyfa, matt
Raktáron
83×120×35 cm, matt, egyenes
RaktáronIngyenes szállítás
116×77×31 cm, fa, fenyő
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
108×37×24 cm, tölgyfa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, matt
Raktáron
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
122×37×40 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Fa, matt, egyenes
Raktáron
Matt, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Matt, egyenes, laminált
Raktáron
70×35×34 cm, modern stílusú, matt
Raktáron
Matt, egyenes

Matt, egyenes, laminált
Raktáron
Tölgyfa, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, matt, egyenes
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
188×122×25 cm, tölgyfa, matt

Fa, rusztikus, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
69×42×44 cm, fa, rusztikus
Raktáron
Fa, rusztikus, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fenyő, tölgyfa, matt
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, matt, egyenes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
Fa, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fa, tölgyfa, matt
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém
Raktáron
41×90×200 cm, fenyő, fa

Fém, fedővel
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
163×185×110 cm, 3 személyes, fém
Raktáron