

Méretek 70×35×34 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
- Mobil tárolás: Kompakt polc (35 x 34 x 69,5 cm) négy keréken könnyen áthelyezhető, két fékezhető kerék a rögzítéshez — ideális nappaliba és konyhába. - Testreszabható tárolás: Két állítható polc rendezett tárolást biztosít könyveknek vagy konyhai eszközöknek. A felső kosár extra helyet ad kisebb, mindennapi tárgyaknak. - Tartós, teljesen fém váz: Minőségi porfestett fémváz 16 x 16 mm-es négyzetszelvényből, 0,6 mm falvastagsággal a stabilitásért és ipari megjelenésért. - Sokoldalú kialakítás: Tiszta fehér stílus és mobilitás — ideális étkezőbe, konyhába vagy irodába; használható könyvespolcként, oldalszekrényként vagy mobil tálalókocsiként. - Teherbírás és összeszerelés: A felső kosár 5 kg, egy polc 3 kg, teljes teherbírás 11 kg. Két személy nagyjából 60 perc alatt összeszerelheti az alkatrészekkel együtt szállított egységet.
| Szélesség: | 35 cm |
|---|---|
| Mélység: | 34 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Stílus | Modern, Ipari |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Anyag | Fém |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | HOMCOM |

Modern stílusú, matt, egyenes
Kiszállítás 2 nap múlva
Rusztikus, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva

Cellás polikarbonát, alumínium, horganyzott lemez
Raktáron
Szabadon álló
Raktáron
Paddal, szekrénnyel, modern stílusú
Raktáron
Falhoz, szabadon álló, fém
Raktáron
Fa, fedéllel
Raktáron
Esővédők, manuális
Raktáron
140×166×113 cm, kültéri, fa
Raktáron

Gáz
Raktáron
Kapu
Raktáron
Játékkonyhák
Raktáron

Fólia, műanyag, acél
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron

Fólia, acél
Raktáron
Fiókos, fa, laminált
Raktáron