







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fekete könyvespolc kő dekorral 120x83 cm Strington – Actona
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 83 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Fekete |
| Származási hely | CN |
| Lábak magassága | 12.9 cm |
| Terhelhetőség | 27 kg |
| Súly | 16 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Biztonságos rögzítés a falra | Igen |
| Kollekció | Strington |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Indusztriális/skandináv/glamour |
| Minőség | Extra |
| Polc felületkezelése | Melamin |
| Polc anyaga | MDF |
| Jellemzők | Polcokkal/lábakkal |
| Felületkezelés | Porlakkozás/melamin |
| Konstrukció anyaga | Acél |
| Gyártó | Actona |
Felhasználói értékelések
Alacsonyabb ár megfelelőbb lenne az adott termékhez.

108×37×24 cm, tölgyfa, matt
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
155×74×30 cm, matt, egyenes
Raktáron
Matt, egyenes, laminált
Raktáron
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
Fa, tölgyfa, matt
Raktáron
Fa, tölgyfa, matt
Raktáron
Fa, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Fa, rusztikus, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, matt, egyenes
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, tölgyfa, matt
Raktáron
Fa, fenyő, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Matt, egyenes, laminált
Raktáron
Fa, tölgyfa, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, matt, kőrisfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt, kőrisfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Matt, skandináv stílusú, ipari stílusú
Raktáron
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
181×70×31 cm, fa, fenyő
Raktáron
Fa, matt, kőrisfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, tölgyfa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, matt, kőrisfa
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, juharfa, egyenes
RaktáronIngyenes szállítás
171×58×37 cm, magasfényű, egyenes
Raktáron
Modern stílusú, matt, egyenes
Raktáron
Fa, tölgyfa, matt
Raktáron
Fa, modern stílusú, matt
Raktáron
141×50×25 cm, fa, matt
Raktáron
132×240 cm
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
130×160 cm

179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás