


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Wofi márkától származik, raktárunkban van, ára 24490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Forma | Kerek |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Foglalat | G9 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 4 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1400 lm |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | VILLA Wofi |
| Gyártó | Wofi |

LED, okos, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, skandináv stílusú
Raktáron
LED, kristály, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, rusztikus, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, lámpabúrával
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron