










Méretek 200×250 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 17 000 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Bézs bársony dimout (részleges sötétítő) függöny 200x250 cm Velto – Filumi
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 250 cm |
| Szín | Bézs |
|---|---|
| Függő rendszer | Rúd/sín |
| Darabszám a csomagban | 1 db-os |
| Származási hely | PL |
| Anyag összetétele és típusa | Bársony |
| Súly | 1.1 kg |
| Hosszúság | 250 cm |
| Minta | Egyszínű/minta nélkül |
| Stílus | Modern/glamour |
| Minőség | Basic |
| Sűrűség | 210 g/m² |
| Funkció | Dimout (részleges sötétítés) |
| Ápolás | Szárítógépbe nem alkalmas/mosás 30°C-on |
| Függő alkatrészek | Nem |
| Rögzítés típusa | Csipeszek/közvetlen a rúdra/akasztók |
| Anyag specifikáció | 100% poliészter |
| Gyártó | Filumi |

Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, poliészter, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, poliészter, egyszínű
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Pamut, rusztikus, len
Raktáron
Kész, virágmintás, poliészter
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, blackout
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, len
Raktáron
Kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, poliészter
Raktáron
Kész, virágmintás, poliészter
Raktáron
Kész, pamut
Raktáron
Kész, poliészter, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
140×250 cm, kész, poliészter
Raktáron
101-200×201-300 cm, kész, poliészter
Raktáron
Kész, pamut, egyszínű
Raktáron
Állványok
Raktáron

80×18×60 cm, matt
Raktáron
Porcelán
Raktáron
6×24 cm, fali, fém
Raktáron
87×47×44 cm, tálcával, görgők nélkül
Raktáron
22×15 cm
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, gáztűzhelyen használható
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
6×24 cm, fali, fém
Raktáron

Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
28×42 cm, fa, álló
Raktáron