





Méretek 80×18×60 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az asztallap terhelhetősége 5 kg , az egyes kampók pedig max. 250 g súlyt bírnak el.
| Szélesség: | 18 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 80 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Származási hely | CN |
| Vastagság | 2 cm |
| Terhelhetőség | 5 kg |
| Súly | 3.4 kg |
| Hosszúság | 60 cm |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Összeszerelést igényel | Részben |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Premium |
| Lábak színe | Fehér |
| Lábak anyaga | Fém |
| Felületkezelés | Furnér/lakkozás |
| Fa színe | Világos fa |
| Dekor | Matt |
| Asztallap anyaga | Forgácslemez |
| Szín | Fehér/világosbarna |
| Gyártó | YAMAZAKI |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Szép és praktikus, stabil.
Instabilis
Az asztal megfelel a fényképeken látottaknak.
A fürdőszobába ügyesen nagy, alatta egy szennyeskosár található.
Még nem bontottam ki, így nem tudom értékelni.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

Matt, laminált, retró
Raktáron
Matt, fa
Raktáron
Matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, laminált
Raktáron
Matt, fenyő, laminált
Raktáron
Modern stílusú, matt
Raktáron
88×75 cm, modern stílusú, matt
Ingyenes szállítás
Matt, fa, fém
Raktáron
Matt
Raktáron
Modern stílusú, matt, fém
Raktáron
Matt, fém, üveg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, magasfényű, laminált
Raktáron
Matt
Raktáron
Matt, tölgyfa, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, tölgyfa
Raktáron
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, matt, üveg
Raktáron
Matt, tölgyfa, laminált
Raktáron
Matt, fenyő, laminált
Raktáron
Matt, tölgyfa, fém
Raktáron
Rusztikus, matt, laminált
Raktáron
Matt
Raktáron
Matt, teakfa, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, matt, fém
Raktáron
Matt, fém, üveg
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
83×100×40 cm, matt, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, matt, fém
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Matt, tölgyfa, fa
Raktáron
Matt, fém
Raktáron
Matt
Raktáron
Modern stílusú, matt, fa
Raktáron
Matt
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
Fém
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Pumpás, álló
Raktáron
Konyhába, üveg, egyszínű
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
180×200 cm
Raktáron