


Méretek 114-124×65×44 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kárpit anyaga: membránszövet Műanyag Méretek Szélesség: 65 cm Magasság: 114 - 124 cm Ülésmagasság: 47-57 cm Ülésmélység: 44 cm Ülésszélesség: 45 cm Háttámla szélessége: 43 cm Karfa mélysége: 26 cm Súly: 18,3 kg Kialakítás Bontott állapotban szállítjuk
| Szélesség: | 65 cm |
|---|---|
| Mélység: | 44 cm |
| Magasság: | 114-124 cm |
| Görgők anyaga | Műanyag |
|---|---|
| Ergonomikus | Igen |
| Típus | Forgó |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Fekete |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Karfák | Karfákkal |
| Kerekek | Kerekekkel |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Forgatható | Forgatható |
| Teherbírás | 120 kg |
| Huzat | Kárpitozott |
| Kinézet | Irodai |
| Ülésmagasság | 47 - 57 cm |
| Állítható | Állítható |
| Ülésmélység | 44 cm |

Ergonomikus, gamer, gumis görgőkkel
RaktáronIngyenes szállítás
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, forgó, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
73-86×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
72-86×46×55 cm, ergonomikus, szövet
Raktáron
Ergonomikus, szövet, forgó
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, forgó
RaktáronIngyenes szállítás
46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
73-83×46×56 cm, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Raktáron
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, forgó
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, szövet, gamer
RaktáronIngyenes szállítás
Ergonomikus, gamer, öko-bőr
RaktáronIngyenes szállítás
Forgó, öko-bőr
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Forgó, öko-bőr
Raktáron
72-83×46×56 cm, forgó, öko-bőr
Raktáron
Szövet, forgó
Raktáron
Ergonomikus, gamer, hálós
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×160×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva