LED Mennyezeti illesztett függeszték CYNIDECO LED/30W/230V 4000K fehér
Lépj be az e-shopba: Lámpák.hu
ElérhetőségRaktáron
A terméket 60 napon belül vissza lehet küldeni
Előző árak
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Specifikációk
Javasolt izzó típusLED
KapcsolóKlasszikus
Feszültség230V
ElhelyezésHálószoba és  nappali
Izzók  számaEgy
HelyIroda/Nappali/Hálószoba
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
A forrás bemeneti teljesítménye30 W
Klasszikus izzónak megfelelő170 W
Színhőmérséklet4000 K
A teljes fényáram2400 lm
Színvisszaadási index (cri)70 Ra
Sugárzási szög120 °
Áramütés elleni védelem osztálya1
Garanciális időszak36 hónap
Fény színeNappali fehér
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye30 W
TípusCsillár zsinóron/Mennyezeti lámpa
StílusEgyéb
Függesztési típusokFelületre szerelhető/Zsinóron
FunkcióLED technológia
AlakNégyszögletes
Behatolás védettségIP20
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás maximális bemeneti teljesítménye30 W
SeriesCYNIDECO Bowi
GyártóBOWI
Vélemények
4.0
1 értékelés
5
0 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Hasonló termékek
LED ipari fénycsöves világítás WALCOT LED/37W/230V IP65 4000K 120 cm
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mennyezeti Lámpa Fehér MonzaLED AZZARDO 2256
LED, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bona általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
Estera általános mennyezeti lámpa
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Aida álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
LED, konyhába, fém
Ring általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Monza általános mennyezeti lámpa
Elérhető 2 webáruházban
Rabalux 5449 - LED Dimmelhető mennyezeti lámpatest DANNY LED/36W/230V + távirányító
LED, távirányítós, 230V
Rabalux 5450 - LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpa DANNY LED/60W/230V + távirányító
LED, távirányítós, 230V
Rusztikus mennyezeti lámpa szürke 30 cm - Drum
-6 %
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Monza
Monza
Rabalux 5445 - DANNY LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpa 36W/230V + távirányító
LED, konyhába, távirányítós
Altus LED általános mennyezeti lámpa
-12 %
LED, konyhába, műanyag
Rabalux 2287 - LED mennyezeti lámpa ROB LED/32W/230V szögletes
Sovana általános mennyezeti lámpa
Brilagi -LED Fényerőszabályozható mennyezeti lámpa LUCIA LED/48W/230V átm. 41 cm bézs + távirányító
LED, távirányítós, 230V
Zero általános mennyezeti lámpa
-7 %
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Rabalux 71046 - LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpatest DETTORA LED/18W/230V + távirányító
-6 %
Modern spotlámpa fehér színben 1 fázisú sínrendszerhez GU10 35mm - Slimline Nubee Honey
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Eglo 99215 - LED mennyezeti lámpatest FUEVA 5 LED/10,5W/230V
Vento általános mennyezeti lámpa
Konyhába, fém, modern stílusú
Cloud általános mennyezeti lámpa
Aqua általános mennyezeti lámpa
LED, fa, konyhába
GLOBO 48401 - OPAL mennyezeti lámpa 1xE27/40W
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
Eglo 31623 - LED mennyezeti lámpa MASERLO, 16 W, 230 V, átmérő 40,5 cm, szürke/ezüst