




A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5269 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kókuszrost lábtörlő 45x75 cm Panama – Hanse Home
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Anyag | Kókuszrost |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Származási hely | IN |
| Specifikus anyag | Gumi/kókuszrost |
| Vastagság | 0.8 cm |
| Súly | 1.55 kg |
| Hosszúság | 75 cm |
| Elhelyezés | Beltér/fedett kültér |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Kollekció | Mix Mats |
| Minta | Geometrikus |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Csúszásgátló |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 50% kókuszrost |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Hanse Home |
Felhasználói értékelések
szép és minőségi lábtörlő
Azt vártam, hogy a lábtörlő vastagabb kókuszréteggel rendelkezik majd, de csalódást kellett tapasztalnom, mivel általánosságban a vizuális megjelenése rendben van, de a funkcionalitást illetően csak 1 csillagot adok.
Dekoratív, erős lábtörlő, tetszik a stílusa.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Gyönyörű jógaszőnyeg, indiai eredetű, minőségi kidolgozású, a gumi nem büdös.

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, kültéri, textil

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
Kültéri
Raktáron
45×75 cm, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
60×90 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
60×90 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
Beltéri, textil
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
45×75 cm, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
60×90 cm, textil, téglalap
Raktáron
Kültéri, textil
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri
Raktáron
Kültéri
Raktáron
Beltéri, textil
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
Fém, fedővel

130×160 cm, téli
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
15×18×61 cm, fa, beltéri

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron