






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6959 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kókuszrost lábtörlő 40x70 cm Kitty Home – Hanse Home
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Anyag | Kókuszrost |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Származási hely | IN |
| Specifikus anyag | Kókuszrost |
| Vastagság | 1.5 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Súly | 2.2 kg |
| Hosszúság | 70 cm |
| Elhelyezés | Beltér/fedett kültér |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Kollekció | Mix Mats |
| Minta | Feliratos |
| Stílus | Klasszikus |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Csúszásgátló |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/tisztításhoz a termékhez alkalmas tisztítóhab használható |
| Hátsó oldal anyaga | PVC |
| Anyag specifikáció | 100% kókuszrost |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Hanse Home |
Felhasználói értékelések
Nagy egy normál ajtóhoz.
hasznos, jó termék
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Szebb, mint vártam!

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
45×70 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
40×60 cm, beltéri, kókuszrost
Raktáron
Kültéri
Raktáron
45×75 cm, kültéri, textil
Raktáron
60×90 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
60×90 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
40×70 cm, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
60×90 cm, textil, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
40×60 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
27×70 cm, téglalap
Raktáron
40×70 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, félkör alakú
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
Beltéri, textil
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
Beltéri
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
45×75 cm, téglalap
Raktáron
Kültéri, textil
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Kültéri
Raktáron
Kültéri
Raktáron
45×75 cm, téglalap
Raktáron
40×60 cm, kókuszrost, téglalap

45×75 cm, téglalap
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Beltéri, textil
Raktáron
180×200 cm
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
80×13×50 cm, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán
Raktáron
18×26 cm, fém
Raktáron

45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
120×170 cm, klasszikus, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
9×10 cm, téglalap alakú
Raktáron