




Méretek 45×75 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 5527 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kókuszrost lábtörlő 45x75 cm Stripes – Hanse Home
| Szélesség: | 45 cm |
|---|---|
| Mélység: | 75 cm |
| Anyag | Kókuszrost |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Származási hely | IN |
| Specifikus anyag | Kókuszrost |
| Vastagság | 1.5 cm |
| Súly | 2.15 kg |
| Hosszúság | 75 cm |
| Elhelyezés | Beltér/fedett kültér |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Kollekció | Mix Mats |
| Minta | Csíkos |
| Stílus | Klasszikus |
| Minőség | Basic |
| Jellemzők | Csúszásgátló |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt |
| Hátsó oldal anyaga | PVC |
| Anyag specifikáció | 100% kókuszrost |
| Szín | Színes |
| Gyártó | Hanse Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Színben és méretben is megfelel. Mivel kókuszszálból készült, tartós is. Szinte sajnálom rálépni.
Kiváló
A színek eltérnek a fotón látható élénk színektől. Ez a hamisított termék fotó becsapása a vevőnek. Csalódás volt vásárolni a Bonaminál. Drága és nem felel meg a kínált,fotózott termékhez képest a küldött belepő szőnyeg!
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Nagyon jól néz ki, és biztosan tartós, már a bejáratnál felvidít.
Nagyon jó minőség, a színek azonban nem egyeznek meg a fényképpel :( hiányzik például a narancssárga stb.

45×75 cm, kültéri, textil
Raktáron
27×70 cm, téglalap
Raktáron
60×90 cm, textil, téglalap
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
Kültéri
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Raktáron
60×90 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
60×90 cm, kültéri, beltéri
Raktáron
Kültéri
Raktáron
Kültéri, textil
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
Állványok
Raktáron
96×31×31 cm, függő, beltéri
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
52×200 cm, darabonként, téglalap alakú

Porcelán
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
45×75 cm, kókuszrost, téglalap
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
63×41×23 cm, matt, egyenes
Raktáron

39×60 cm, fürdőszoba kilépők, csúszásmentes
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
Kő, négyszögletes, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Pumpás, álló

Fém, fedővel


Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron