










Méretek 40×60 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Üdvözöld vendéged, mielőtt még megnyomná a csengőt! Ez a lábtörlő azonnal elárulja, hogy van egy kis humorérzéked és a dizájnhoz is értesz. A lábtörlő kókuszrostból készült, az alja pedig természetes gumi. Az Egyesült Királyságban zajló módosított gyártási eljárásnak köszönhetően jelentősen csökkent a kókuszrostok kihullása, így a lábtörlő élettartama hosszabb. Figyelem: A termék beltérbe és fedett kültérre is alkalmas. Ne tedd ki esőnek - a hosszan tartó nedvesség a lábtörlő károsodásához vezethet.
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Elhelyezés | Beltéri |
|---|---|
| Anyag | Kókuszrost |
| Forma | Téglalap |
| Származási hely | GB |
| Specifikus anyag | Kókuszrost |
| Szál hossza | 10 mm |
| Vastagság | 1.5 cm |
| Szálhosszúság | Rövid szál |
| Súly | 1.4 kg |
| Hosszúság | 60 cm |
| Gyártás típusa | Géppel tűzött |
| Minta | Vicces/feliratos |
| Stílus | Modern |
| Minőség | Extra |
| Jellemzők | Csúszásgátló |
| Ápolás | Rendszeres porszívózás javasolt/vízzel való érintkezés hosszú időn át nem ajánlott |
| Hátsó oldal anyaga | Gumi |
| Anyag specifikáció | 100% kókuszrost |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Artsy Doormats |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Erős anyag, kiváló kivitelezés
A grafika kiváló. A minőséget majd az idő igazolja. Egyelőre nem fekszik a bejárati ajtónál. Ajándék lesz.
Nem szükséges leírnom, a legtöbb ismerősömnek tetszik a lábtörlő, mivel a légiközlekedésben dolgoztunk, és meleg szívvel viszonyulunk a repülőgépekhez.
Nagyon szép és minőségi lábtörlő, megfelel a leírásnak és a fényképnek.
Kitűnő

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
163×185×110 cm, 3 személyes, fém
Raktáron
Fali
Raktáron