Hasonlítsd össze az árakat 9843 Ft-tól 11 390 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 9843 Ft és 11 390 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | DOME LIGHT V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |
Vélemények
Felhasználói értékelések
egyszerű és könnyű lámpa
Hasonló termékek

Brilagi-LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest ZENNA LED/18W/230V Ø 29,5 cm IP44 antik
IP44, mennyezeti
Raktáron
Globo 41562-18B - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa SAPANA LED/18W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED fürdőszobai mennyezeti lámpa ZENNA LED/36W/230V Ø 42 cm IP44 fekete
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Top Light - LED Fürdőszobai fali lámpa LED/18W/230V IP65
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Noemie több ágú mennyezeti spotlámpa
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Noemie több ágú mennyezeti spotlámpa
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 32112B - Fürdőszobai lámpa VRANOS 2xE27/60W/230V átm. 24 cm IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Livia
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000K IP44 átm. 29,5 cm fekete
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Slim álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Brilagi-LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa érzékelővel ZENNA LED/18W/230V átm. 29,5 cm IP44 fekete
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fürdőszoba Tükörmegvilágító Lámpa Fekete ROCCO VIOKEF 4236101
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Top Light GILA LED- LED Fürdőszobai fali lámpa LED/5W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Slim álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44
Raktáron
Rabalux 75053 - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest CALIOPE LED/24W/230V IP44 átmérő 41 cm
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa szenzorral LED/36W/230V 4000K IP44 fekete
IP44, mennyezeti, beépíthető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 71252 - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa SAMIRA LED/18W/230V IP44 fekete
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 71435 - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa ALENZO LED/12W/230V IP44 fekete
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Alfa Saga LED sínrendszeres lámpafej
RaktáronIngyenes szállítás
Fürdőszoba Tükörmegvilágító Lámpa Króm ROCCO VIOKEF 4236200
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Slim álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44
Raktáron
Rabalux 5895 - LED Fürdőszobai fali lámpa ANTONIA 2xLED/12W
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 75052 - OLIRO LED fürdőszobai tükörvilágítás LED/9W/230V IP44 60 cm fekete
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nordlux MARLEE LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8,9W, 230V, IP44, 50 cm, króm
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Slim Round álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44, beépíthető, szélesség
Raktáron
Fürdőszobai mennyezeti lámpa CLEO 2xE27/24W/230V á. 30 cm fekete IP54
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Fürdőszobai mennyezeti lámpa CLARE 1xE27/24W/230V átm. 20 cm IP54 fekete
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Polo falikar
Fali
Raktáron
Philips - LED Dimmelhető fürdőszobai lámpa SCENE SWITCH LED/18W/230V IP44
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa DORIS LED/6W/230V 4000K IP54
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 901445-LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa ROVITO 17,2W/230V 30x57cm IP44 fekete
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Van Gogh falikar
Fali
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17350/93/PN - Kültéri lámpa MYGARDEN MOONSHINE 2xE27/14W IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 2xGU10/30W/230V fehér
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Philips 1747330PN kültéri fali lámpa s érzékelővel 1xE27/60W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron