Hasonlítsd össze az árakat 6839 Ft-tól 11 390 Ft-ig 2 webáruházban:
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000K IP44 átm. 29,5 cm fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 6839 Ft és 11 390 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | DOME LIGHT V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |
Ajánljuk

Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel, 3 lámpás - Cederic
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED fürdőszobai tükörvilágítás AQUA LINE LED/18W/230V 60 cm IP44 bronz
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Sollux SL.1717 - Fürdőszobai fali lámpa HALO 1xG9/8W/230V IP44 krémes
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED fürdőszobai tükörmegvilágítás WOODY MIRROR LED/12W/230V IP44 tölgy/fehér
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED RGBW fürdőszobai mennyezeti lámpa LED/12W/230V IP44 + DO
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai tükörvilágítás TUBEO LED/6W/230V 40 cm IP44 fekete
IP44
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fürdőszobai mennyezeti lámpa CLEO 2xE27/24W/230V IP54 á. 27,5 cm tölgy
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai tükörvilágítás LED/8W/230V 4000K 50 cm IP44 arany
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai tükörvilágítás TUBEO LED/6W/230V 40 cm IP44 ezüst
IP44, fali
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/24W/230V 42x42 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V átm. 30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 96066 - LED Fürdőszobai lámpa PANDELLA LED/14W/230V IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 79532 - LED Fürdőszobai tükörmegvilágítás SARNOR 7,4W/230V 40 cm IP44 króm
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 79518 - LED fürdőszobai fali lámpatest TIMOTEO 3xG9/3W/230V IP44
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Rabalux 2195- Fürdőszobai mennyezeti lámpatest NIAGARA 3xE14/40W/230V IP44
IP44, mennyezeti, beépíthető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai lámpatest ULTRA VÉKONY LED/18W/230V Ø 30 cm aranyszínű IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - ULTRA SLIM LED fürdőszobai lámpatest LED/24W/230V átm. 42 cm arany IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2115 - LED Fürdőszobai tükörmegvilágító LEVON LED/12W/230V IP44 60cm
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Fürdőszobai spotlámpa SELE 3xGU10/30W/230V IP44 fényezett króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai lámpa szenzorral NIVERA LED/24W/230V IP54 30 cm fehér + DO
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel 3 lámpás IP44 - Bath
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED Fürdőszobai fali lámpa LED/10W/230V 4000K IP54 fehér
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fürdőszobai fali lámpa ANITA 2xE14/40W/230V IP44
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 32112B - Fürdőszobai lámpa VRANOS 2xE27/60W/230V átm. 24 cm IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/12W/230V átm. 22,5 cm fehér IP54
IP44
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi - LED Fali kristály lámpa MOZART 2xE14/40W/230V arany
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri lámpa BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED pult alatti lámpatest szenzorral BATTEN LED/14W/230V 120 cm fehér
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 32014-2BS-Kültéri fali lámpa érzékelővel XELOO 2xE27/40W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai lámpatest ULTRA VÉKONY LED/18W/230V Ø 30 cm aranyszínű IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilo 3823-014 - SILIN LED mennyezeti lámpa LED/16W/230V Ø 33 cm
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Csillár zsinóron MARTI 3xE27/15W/230V bézs/arany
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás





