






Méretek 71×69×68 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Kárpit anyaga: 100% poliészter Kárpit grammsúlya: 280 g/m² Kárpit szövet: BREGO 68 Szín: Mustárszín Kopásállóság (Martindale): 45 000 ciklus Méretek Szélesség: 69 cm Ülőrész szélessége: 50 cm Mélység: 68 cm Ülőrész mélysége: 48 cm Magasság: 71 cm Ülőrész magassága: 44 cm Súly: 14,5 kg Csomag mérete: 72 x 72 x 51 cm Kialakítás Egyszerű minimalista megjelenés Kiemelkedő szövött struktúra Szétszerelt állapotban szállítjuk BREGO A Brego kárpit kiemelkedő szövött struktúrával rendelkezik, amely természetes és kissé rusztikus megjelenést kölcsönöz a bútornak. 100% poliészterből készült, így kellemes tapintású és praktikus a mindennapi használatra. A CLOVER BREGO fotelben otthonos hatást kelt, és melegebb karaktert ad a belső térnek. A Brego jó kopásállósággal és szálak szilárdságával rendelkezik, ami biztosítja a hosszú élettartamot a gyakori használat ellenére is. A szövet jó színtartóssága és könnyű karbantarthatósága miatt alkalmas fotelek, kanapék és további lakberendezési tárgyak kárpitozására otthonokban.
| Szélesség: | 69 cm |
|---|---|
| Mélység: | 68 cm |
| Magasság: | 71 cm |
| Funkció | Kihúzható |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Anyag | Szövet |
| Szín | Sárga |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fém |
| Karfák | Karfákkal |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Minta | Egyszínű |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Ülésszélesség | 50 cm |
| Ülésmélység | 48 cm |
| Súly | 14,5 kg |

87×70 cm, kihúzható, szövet
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Hinta, szövet, orientális
Raktáron
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Lábtartóval, hinta, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, állítható, hinta
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
90×76×55 cm, kihúzható, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Állítható, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
73×66×60 cm, kihúzható, lábakkal
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, hinta, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hinta, kihúzható
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Álló
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
87×32×30 cm, álló, lábakkal
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
85×130×103 cm, ágyazható, ágyneműtartós
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
110×60×30 cm, álló, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×55×30 cm, álló, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, téli, szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Bambusz, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×40×80 cm, összecsukható, klasszikus
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
Szettek
RaktáronIngyenes szállítás
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag, tölgyfa, bükkfa
Raktáron