Hasonlítsd össze az árakat 8380 Ft-tól 10 190 Ft-ig 3 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 8380 Ft és 10 190 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 29. - 7974 Ft
- 2026. 02. 05. - 7974 Ft
- 2026. 01. 26. - 9082 Ft
- 2026. 01. 22. - 9525 Ft
- 2026. 01. 12. - 9082 Ft
- 2026. 01. 10. - 9525 Ft
- 2025. 12. 23. - 9082 Ft
- 2026. 04. 29. - 7974 Ft
- 2026. 02. 05. - 7974 Ft
- 2026. 01. 26. - 7974 Ft
- 2026. 01. 22. - 8860 Ft
- 2026. 01. 12. - 7974 Ft
- 2026. 01. 10. - 8860 Ft
- 2025. 12. 23. - 7974 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Polux márkától származik, raktárunkban van, ára 10190.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,25 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Hely | Kert és utak |
| Series | CHICAGO Polux |
| Gyártó | Polux |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A várakozásoknak megfelelően világít.
Hasonló termékek

Patras kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető
Raktáron
Brilagi - LED kültéri fali lámpa érzékelővel CUBE LED/6W/230V fekete
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Aros LED talajba süllyeszthető kültéri lámpa
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Design kültéri fali lámpa fekete IP44 - Morty
Fali, fém
Raktáron
Alta kültéri állólámpa
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Sub kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Acqua kültéri falikar
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Eglo 33561 - CALDIERO-C dimmelhető LED kültéri lámpa 1xE27/9W/230V IP44 antracit
230V
Raktáron
Sol kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
KIK Napelemes kerti LED lámpák - 8 LED - 4 db - meleg fehér
Mozgásérzékelős, szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern kültéri fali lámpa fekete, beépített LED-del, 2 lámpás, IP54 - Simon
Fali, fém
Raktáron
Brilagi - Kültéri fali lámpa MATERA 2xGU10/30W/230V IP54
Fali, 230V
Raktáron
Kültéri szürke LED reflektor PIR érzékelővel 24W/3000K/4000K/6000K - LFX225
Mozgásérzékelős
Raktáron
Lofoten kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete talajba süllyeszthető spotlámpa GU10 50mm 2-fényhatás IP65 - Cellar
Talajba építhető
Raktáron
Eglo 98701 - Kültéri fali lámpa DONATORI 1xE27/60W/230V IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Bay falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Arius LED kültéri falikar
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa fekete LED-del 2-lámpás mozgásérzékelővel - Simon
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Modern fekete fali lámpa 22 cm LED-del, IP65 - Hannah
Fali
Raktáron
Frame Wall kültéri fali spotlámpa
Fali, talajba építhető
Raktáron
Ski kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függeszthető napelemes lámpás GLORY 13 cm
Raktáron
Alta kültéri állólámpa
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Cael falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Brilagi-LED Kültéri fali lámpa BULKHEAD LED/20W/230V 3000/4000/6000 IP65
Fali, 230V
Raktáron
Cael falba süllyeszthető kültéri lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA LED/8W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Kültéri fali lámpa fekete, beépített LED-del, IP54 mozgásérzékelővel - Simon
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
LED Kültéri lámpa izzóval szürkületérzékelővel NEELY 1xE27/9W/230V IP54
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Jake kültéri falra simuló lámpa
Fali
Raktáron
Modern fekete kültéri fali lámpa IP44 - Ensam
Fali
Raktáron

