Ajánljuk
Paulmann 92925 - LED 2,7W lépcsővilágítás érzékelővel WAND 230V
13 725 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 13 725 Ft
- 2025. 11. 18. - 13 725 Ft
- 2025. 11. 07. - 13 725 Ft
Termékleírás
LED lépcsővilágítás mozgásérzékelővel. Érzékelési szög: 120°. Érzékelő hatótávolsága: 2 m. Szürkületi érzékenység: 10 lx.
Specifikációk
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Szerelési lyuk | 60 mm |
| Szerelési mélység | 35 mm |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,7 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 11 W |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| A teljes fényáram | 65 lm |
| Sugárzási szög | 72 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2,7 W |
| Típus | Lépcsőház világítás |
| Hely | Lépcsőház/Előszoba |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Szerelés módja | Beépített |
| Alak | Kerek |
| Stílus | Egyéb |
| Series | STAIRS Paulmann, WAND Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

37 990 Ft
Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
17 290 Ft
EGLO 22469 - Kültéri fali lámpa érzékelővel LATERNA 1xE27/60W fekete
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
9890 Ft
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
14 890 Ft
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
29 390 Ft
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
7390 Ft
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
7100 Ft
Rabalux 8208 - Kültéri lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 390 Ft
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
32 690 Ft
Rabalux 3722 - Mennyezeti lámpa ATHEN 2xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
48 890 Ft
Globo 58227C - Állólámpa NEWCASTLE 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
10 150 Ft
Rabalux 6048 - Spotlámpa NORTON 3xGU10/50W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
12 690 Ft
Globo 24103W - LED Fali lámpa PEGASI LED/6W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
7290 Ft8090 Ft
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
14 690 Ft
Eglo 9682 - CAPASSO-C LED RGB dimmelhető fali mennyezeti lámpa 17W/230V
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
27 790 Ft
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
53 990 Ft
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
31 090 Ft
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


































