






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect. Nincs szüksége Wi-Fi-re vagy adapterre. Okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval állítható be.Fokozatosan dimmelhető. Alacsony energiafogyasztású Bluetooth. Ingyenes alkalmazás Android és iOS rendszerre. A világítás távirányítóval és mobiltelefonnal egyidejűleg vezérelhető. A távirányító nem része a csomagnak - külön megvásárolható (lásd a kapcsolódó termékeket lent). A világítást összekapcsolhatja a CONNECT SENSOR külső érzékelővel (a kapcsolódó termékek között található).
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/Bluetooth/Intelligens megvilágítás |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16,5 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 110 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 1600 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | SOGNO Eglo, ARGOLIS Eglo, CONNECT Eglo |
| Gyártó | Eglo |


Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Álló, fém
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, fém
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron


Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, bronz
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Függő
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás