










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus, hordozható, újratölthető LED-reflektor. Ideális műhelyekhez, építkezésekhez és szervizmunkákhoz. Robusztus fémháznak és IP65-ös védettségének köszönhetően a reflektor alkalmas igényes beltéri és kültéri környezetekbe egyaránt. 3 állítható fényerőszint: 100 / 60 / 20%. Töltés a mellékelt töltővel. Akkumulátor üzemideje: akár 10 óra (a kiválasztott üzemmódtól függően). Akkumulátor: 1x 18650 Li-ion 3,2 V 5000 mAh (a csomag része).
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Anyag | Fém |
| Bekötés módja | Konnektorba/Elemes |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1750 lm |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia/Elemes, tartozék |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Feszültség | 3,2 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Garázs |
| Kapacitás | 5000 mAh |
| Elem élettartam | 10 h |
| Dugó típusa | C |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Series | REFLECTOR SmartLED |
| Gyártó | SmartLED |

Függő, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali
Raktáron

Függő, műanyag
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron

Függő
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron


Talajba építhető
Raktáron


Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fa
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás