






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fali/ mennyezeti technikai LED lámpa PIR érzékelővel. Világítási idő: 2 perc. Érzékelő hatótávolsága: 4-5 m. Érzékelési szög: 60 °. IP54 - por- és vízálló. Beltéri és kültéri használatra egyaránt alkalmas - kertek, teraszok, épületek bejáratai, garázsok, folyosók, raktárak stb.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Kültéri fali lámpa/Műszaki lámpa |
| Stílus | Klasszikus |
| Hely | Kert és utak/Garázs |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK07 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 130 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1850 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 17000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | TECHNIC Wojnarowscy |
| Gyártó | Wojnarowscy |

Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mennyezeti, 230V
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, mennyezeti, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 2 webáruházban

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron