





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connectNem szükséges Wi-Fi vagy adapter.Állítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval.Alacsony energiafogyasztású Bluetooth.Ingyenes alkalmazás Androidra és iOS-re.A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal.A távirányító nem része a csomagnak - külön megvásárolható.A lámpa külső CONNECT SENSOR érzékelővel is összekapcsolható (a kapcsolódó termékek között található).
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Irányítás telefonnal/Intelligens megvilágítás |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | E27 |
| Izzó típusa | A60 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 806 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Series | VERRES Eglo, CONNECT Eglo, CONNECT Eglo remote control |
| Gyártó | Eglo |

Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, klasszikus, fém
Raktáron
Álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár
Raktáron
Szolár, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, krómozott, fém
Raktáron
230V, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 3 webáruházban

Fali, fém, műanyag
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Fali, fa
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető, krómozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron