










Méretek 76×60×56 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Műanyag: fehér A szék méretei Szélesség: 60 cm Mélysége: 56 cm Magasság: 76 cm Ülésmagasság: 44 cm Terhelhetőség: 100 kg A skandináv stílus szimbóluma a légiesség, az elegancia és a nyugodt, harmonikus légkör. Hiszen a tiszta skandináv természet ihlette stílusnak meg kell felelnie az élet magas követelményeinek. A skandináv étkezők meglepnek funkcionalitásukkal és fenntarthatóságukkal. A fehér K491 étkezőszék lenyűgöző kiegészítője lesz az étkezőnek. A térben fogadjon egyszerű formájú és lágy színű darabokra. A lekerekített formák, mint a K491 szék, minden trendnek ellenállnak. A letisztult vonalak és az eredeti formázás a kívánt hangulatot hozza a skandináv étkezőbe.
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 56 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfákkal |
| Lábak anyaga | Műanyag |
| Teherbírás | 100 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat anyaga | Műanyag |
| Ülésmagasság | 44 cm |
| Típus | Ülőgarnitúra |
| Stílus | Minimalista |

Fém, karfás
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
80×42×52 cm, műanyag
Raktáron
Műanyag
Ingyenes szállítás
69×68 cm
Ingyenes szállítás
79×56 cm, fém, karfás
Ingyenes szállítás
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
82×54×55 cm, műanyag, rakásolható
Raktáron
Műanyag
Ingyenes szállítás

79×53 cm, fém
Ingyenes szállítás
Karfás
Raktáron

Karfás
Raktáron
Összecsukható, fém
Raktáron
Műanyag, karfás
Raktáron
Összecsukható, fém, karfás
Raktáron
Műanyag
Ingyenes szállítás
Fa, fenyőfa
Raktáron
Karfás
Raktáron

Műanyag
Ingyenes szállítás
Karfás
Raktáron

Műanyag, karfás
Raktáron
Műanyag, rakásolható
Raktáron


Karfás
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Karfás
Raktáron

82×54×55 cm, műanyag
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva